Strona Główna

KRÓLEWSKI TURNIEJ STRZELECKI

            W zgodzie z tradycją Bractwa Kurkowego Miasta Rybnika zapoczątkowaną w roku 1925, wzywam Członków Bractwa do niezawodnej obecności i pilnego udziału

 KRÓLEWSKIM TURNIEJU STRZELECKIM


który to odbędzie.

19  Maja Roku 1400

            W szlachetnej walce wiadomym się stanie, którzy z członków rybnickiego Bractwa, godni będą tytuły pierwszych Rycerzy Bractwa dzierżyć, tym samym o pomyślność, splendor, a takoż o rozwój Miasta naszego Rybnika i Bractwa dla jego chwały panującego, w roku 2019 szczególną dbałość czynić.

 

     Jest także wolą Rady Starszych, by w tym tradycyjnym boju, w którym sprawdza się przyjaźń braterska i celność oka, towarzyszyły Wam i wspierały, Was żony a takoż rodzina rozliczna

w imieniu Króla Elekta A.D. 2019 Marka Kurka  wezwanie to sygnuje Hetman Bractwa Robert Bugla

UWAGA NOWE ZAWODY - PUCHAR STRZELNICY BRACKIEJ

Puchar Strzelnicy Brackiej - to nowe zawody w których strzelcy mogą wykazać się celnym okiem z pistoletów i karabinów bocznego względnie centralnego zapłonu jak i strzelby gładkolufowej oraz karabinu precyzyjnego bocznego zapłonu.

Zawody odbędą się 5 maja o godzinie 9:00. Sekretariat będzie czynny od 8:30.

Regulamin do pobrania w zakładce REGULAMINY

KOMUNIKAT DO POBRANIA W ZAKŁADCE KOMUNIKATY

3 - GUN - najlepsi z 7 kwietnia

Oto najlepsi z niedzielnych zawodów:

klasa standard:

1. Gawęda Bogusław - ALFA Siemianowice Śląskie

2. Gąsior Jacek - SKAUT Bielsko-Biała

3. Poleszak Rafał - Giwera Rybnik

klasa open:

1. Latosiński  Marcin - NTS Warszawa 

2. Potok Artur -  ALFA Siemianowice Śląskie

3. Poleszak Rafał - Giwera Rybnik

 

 

Zwycięzcom gratulujemy!

Boczny zapłon - wyniki 17 marca

Niedziela 17 marca

KARABIN PRAKTYCZNY BOCZNY ZAPŁON 
PISTOLET PRAKTYCZNY BOCZNY ZAPŁON 

 Wyniki

Pistolet praktyczny bocznego zapłonu:

1. DOMŻOŁ Łukasz - WIARUS Płock
2. ŚLĄSKI Marcin - BS Mikołów
3. PAWŁOWSKI Joachim - Temida Zabrze

Karabin powtarzalny:
1. DOMŻOŁ Łukasz - WIARUS Płock
2. DOMŻOŁ Bogdan - WIARUS Płock
3. KOCIELIŃSKI Mariusz - Gwardia 1924 Sosnowiec

Karabin samopowtarzalny:
1. DOMŻOŁ Łukasz - WIARUS Płock

2. PAWŁOWSKI Joachim - Temida Zabrze
3. KOCIELIŃSKI Mariusz - Gwardia 1924 Sosnowiec

Klubowy komunikat już dostępny w zakładce Komunikaty.