LISTA STARTOWA

 

REGULAMIN Zapisów na zawody

 

 

Chętni do udziału w zawodach mogą się zgłosić i  zarezerwować godzinę startu wysyłając e-mail na adres  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. podając  - imię , nazwisko, nazwę klubu i godzinę. Jeśli zawodnik chce wystąpić w obu klasach należy zarezerwować dwa miejsca.

O kolejności w danej godzinie decyduje czas wpływu e-mail  na pocztę .Po zapełnieniu limitu godziny chętni będą wpisywani w pierwsze wolne miejsce.

Lista będzie aktualizowana w miarę możliwości, nie rzadziej jak raz dziennie.

Zapisy będą przyjmowane do godziny 18.00 dnia przed zawodami,chyba że wcześniej wyczerpią się wolne miejsca.

W razie wolnych miejsc na liście, nie zapisani zawodnicy będą mogli wystąpić po wszystkich z listy, jednak ilość miejsc jest ograniczona.

O każdej pełnej godzinie będzie odprawa techniczna dla grupy kolejnych zawodników. 

Kolejność zapisanych można sprawdzić na stronie  http://www.bractwokurkowe.rybnik.pl w zakładce Zawody – Lista Startowa -

W razie pytań proszę o e-mail lub telefon 508765966


:: pobierz :     3- GUN - LISTA STARTOWA -

 

 

                                                   KONIEC ZAPISÓW

 

3GUN – 03.11.2019

Uwaga - Ostatnia grupa jest na 15

REZERWACJA /LISTA STARTOWA /

 KLASA OPEN / STANDARD

 

 

L.p

                  Imię i Nazwisko

klasa

     Klub Sportowy

  godzina

1

                        Krzysztof, Loska

    s

          Temida Zabrze

      9:15

2

                      Krystian Kowacz

     

          BK Rybnik

    

 3

                      Marcin Szymanski

     

GKS Gliwice 

 

 4

Piotr Biegański  

 s

LOK Rybnik 

 

 5

Komaniecki Piotr 

 

Alfa Siemianowice  

 

 6

                       Krzysztof, Loska

Temida Zabrze  

 

 1

                    Ireneusz Pawełek

 

    Husarz Opole    

      10:00

 2

                       Rafał Niklasiński

 

Husarz Opole

 

 3

                        Krzyztof Szalek

   

Husarz Opole 

 

 4

Paweł Zaczkiewicz 

 

Husarz Opole

 

 5

Maciej Paluszek 

 

Husarz Opole

 

 6

Przemysław Nosko 

 

Husarz Opole

 

 7

Rafał Strużyk 

 

ALFA Siemianowice 

 

 1

                       Marek Twardawa   

BK Rybnik 

      11:00

 2

                      Adrian Dzierżenga

GIWERA Rybnik 

 

 3

 Aleksander Słota

  

ALFA Siemianowice 

 

 4

Maksymilian Franków 

 

GKS Gliwice 

 

 5

Tomasz Skoczyński 

 

GKS Gliwice 

 

 6

Paweł Kopernik 

Silesia Guns 

 

 7

Rafał Kurczych 

     s 

Alfa Siemianowice  

 

 1

                     Marek Pajestka

Alfa Siemianowice 

      12:00

 2

Mirosław Kałuża 

 o

LOK Rybnik 

 

 3

Paweł Kopernik 

 o  

           Silesia Guns

 

 4

Rafał Kurczych 

 o

Alfa Siemianowice  

 

 5

Mirosław Kałuża 

LOK Rybnik 

 

 6

 Aleksander Kita

ALFA Siemianowice 

 

 7

Robert Bugla 

 

BK Rybnik 

 

 1

Michał Kukulski  

 

BK Bytom 

      13:00

 2

Aleksander Kita 

ALFA Siemianowice 

 

 3

 Mirosław Strachota-Gorzycki

 

BK Bytom  

 

 4

Piotr Larysz 

 

MKS LOK Rybnik 

 

 5

 Artur Koleba

 

BK Bytom  

 

 6

Wojciech Lisik 

 

Temida Zabrze 

 

 7

 Rafał Korzeniowski

 

BK Bytom  

 

 1

Pawel Szczepanek  

 

MKS LOK Rybnik 

      14:00

 2

 Mirosław Strachota-Gorzycki

 

BK Bytom  

 

 3

Wojciech Cesarz 

 

KS LOK Myszków 

 

 4

Piotr Byzia  

 

Temida Zabrze 

 

 5

 Stanisław Witomski

 

Giwera Rybnik 

 

 6

Marcin Witwick 

 

Giwera Rybnik 

 

 7

 Grzegorz Piksa

 

BK Rybnik 

 

 1

 Dominik Weiss

Expert Jaworzno 

      15:00

 2

 Ryszard Harazin

 

Expert Jaworzno 

 

 3

Dominik Weiss 

 o

Expert Jaworzno 

 

 4

  Aleksander Sieradzki

 

BK Rybnik 

 

 5

Grzegorz Otrzonsek 

 

MKS LOK Rybnik  

 

 6

Adam Michalec 

 

MKS LOK Rybnik 

 

 7

 Bartosz SZYMONIK

 

MKS LOK Rybnik 

 

 8

Przemysław GŁOMB

  

KS Gwardia 1924

   

 ===

================ 

=== 

 ==========

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

              

      

         

 

 

                        

       

     

 

 

                         

       

     

 

 --------

        ------------------------------   

    -----  

    ----------------------------- 

 -----------

 --------

             

 

       

 -----------

 --------

                   

 

       

 -----------

 --------

 

 

 

------------

 ---------

 

 

 

 ------------

 ----------

 

 

 

 

 --------

 

 

 

 

---------- 

 

 

 

 

--------- 

 

 

 

 

 --------

 

 

 

 

 --------

 

 

 

 

 --------

 

 

 

 

 --------

 

 

 

 

 --------

 

 

 

 

 -------