LISTA STARTOWA

 

REGULAMIN Zapisów na zawody

 

 

Chętni do udziału w zawodach mogą się zgłosić i  zarezerwować godzinę startu wysyłając e-mail na adres  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. podając  - imię , nazwisko, nazwę klubu i godzinę. Jeśli zawodnik chce wystąpić w obu klasach należy zarezerwować dwa miejsca.

O kolejności w danej godzinie decyduje czas wpływu e-mail  na pocztę .Po zapełnieniu limitu godziny chętni będą wpisywani w pierwsze wolne miejsce.

Lista będzie aktualizowana w miarę możliwości, nie rzadziej jak raz dziennie.

Zapisy będą przyjmowane do godziny 18.00 dnia przed zawodami,chyba że wcześniej wyczerpią się wolne miejsca.

W razie wolnych miejsc na liście, nie zapisani zawodnicy będą mogli wystąpić po wszystkich z listy, jednak ilość miejsc jest ograniczona.

O każdej pełnej godzinie będzie odprawa techniczna dla grupy kolejnych zawodników. 

Kolejność zapisanych można sprawdzić na stronie  http://www.bractwokurkowe.rybnik.pl w zakładce Zawody – Lista Startowa -

W razie pytań proszę o e-mail lub telefon 508765966


:: pobierz :     3- GUN - LISTA STARTOWA -

 

 

 

3GUN – 21.07.2019

Uwaga - Ostatnia grupa jest na 15.00

KONIEC ZAPISÓW 

REZERWACJA /LISTA STARTOWA /

 KLASA OPEN / STANDARD

 

 

L.p

                  Imię i Nazwisko

klasa

     Klub Sportowy

  godzina

1

                        Komaniecki Piotr

    

          Alfa Siemianowice 

      9:15

2

                      Krystian Kowacz

     

          BK Rybnik

    

 3

                         Rafał Strużyk

     

ALFA Siemianowice 

 

 4

Tomasz Skoczyński 

Gliwicki Klub Strzelecki 

 

 5

Rafał Niklasiński 

 

Husarz Opole 

 

 6

                       Dariusz Mokrzycki

 

Husarz Opole  

 

 1

                      Maciej Mosiek

 

Husarz Opole    

      10:00

 2

                     Przemysław Nosko

 

Husarz Opole  

 

 3

                     Krzysztof Nosko

   

Husarz Opole  

 

 4

Michał Kukulski 

 

BK Bytom  

 

 5

Artur Koleba 

 

BK Bytom  

 

 6

Mirosław Strachota-Gorzycki 

 

BK Bytom  

 

 7

 Aleksander Kita

Alfa Siemianowice 

 

 1

                          Artur Potok

Alfa Siemianowice  

      11:00

 2

                      Mateusz Kielbasinski

Alfa Siemianowice 

 

 3

 Aleksander Kita

 o 

 Alfa Siemianowice

 

 4

Krzysztof Loska 

 s

Temida Zabrze 

 

 5

Wojciech Lisik 

 o

Temida Zabrze 

 

 6

Piotr Larysz 

 o

MKS LOK Rybnik 

 

 7

Krzysztof Loska 

      o

Temida Zabrze 

 

 1

                        Paweł Świtała

 s

Alfa Siemianowice 

      12:00

 2

Eugeniusz Pacia  

 o

LOK Rybnik  

 

 3

Paweł Świtała 

  o 

         Alfa Siemianowice

 

 4

 Zbigniew Pacia  

 o

LOK Rybnik  

 

 5

Rafał Korzeniowski 

 

BK Bytom 

 

 6

 Przemysław Łabarzewski

 

Temida Zabrze 

 

 7

Łukasz Kwasek 

 

Temida Zabrze 

 

 1

 Łukasz Woś

 KS Amator

      13:00

 2

Robert Bugla 

 

BK Rybnik  

 

 3

Paweł Świtek 

 s

Temida Zabrze  

 

 4

Marek Twardawa   

 

BK Rybnik   

 

 5

Paweł Świtek  

 o

Temida Zabrze  

 

 6

Tomasz Smelcerz 

KSG 1924 

 

 7

Marcin Wrześniowski 

KSG 1924 

 

 1

Piotr Byzia  

 s

Temida Zabrze 

      14:00

 2

Łukasz Woś 

KS Amator 

 

 3

Stanisław Witomsk 

SMB Giwera Rybnik 

 

 4

 Mirosław Kałuża

 o

LOK Rybnik 

 

 5

 Maciej Wasiel

SMB Giwera Rybnik 

 

 6

Marcin Witwicki 

SMB Giwera Rybnik 

 

 7

 Mirosław Kałuża

 s

LOK Rybnik 

 

 1

 Krzysztof Żemła

Silesia Superior 

      15:00

 2

Patryk Górka 

Silesia Superior 

 

 3

 Uliszak Łukasz

 o

Alfa Siemianowice 

 

 4

Mirosław Ptasznik 

 s

Silesia Superior 

 

 5

Paweł Pasiecznik 

Silesia Superior  

 

 6

Mirosław Ptasznik 

 o

Silesia Superior 

 

 7

Paweł Pasiecznik 

 o

Silesia Superior  

 

 ==

==============

====   

============== 

      ====

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

              

      

         

 

 

                        

       

     

 

 

                         

       

     

 

 --------

        ------------------------------   

    -----  

    ----------------------------- 

 -----------

 --------

             

 

       

 -----------

 --------

                   

 

       

 -----------

 --------

 

 

 

------------

 ---------

 

 

 

 ------------

 ----------

 

 

 

 

 --------

 

 

 

 

---------- 

 

 

 

 

--------- 

 

 

 

 

 --------

 

 

 

 

 --------

 

 

 

 

 --------

 

 

 

 

 --------

 

 

 

 

 --------

 

 

 

 

 -------