Strona Główna

UWAGA Zmiany terninów imprez

Przedstawiamy zmiany terminów imprez Brackich zmienionych w kalendarzu ściennym. Za pomyłkę przepraszamy.

Data właściwa

Impreza

Data na kalendarzu

 

20.05.2018

 

STRZELANIE KRÓLEWSKIE A.D. 2018

oraz

„ TURNIEJ STRZELECKI DZIENNIKARZY”

 

 

27.05

 

27.05.2018

 

XIV RYBNICKIE SPOTKANIA CZARNOPROCHOWE -        runda 5

       

 

20.05

 

16.06.2018

godz 15.00

 

XIV RYBNICKIE SPOTKANIA CZARNOPROCHOWE -        runda 6

 

 

24.06

 

24.06.2018

 

KARABIN PRAKTYCZNY BOCZNEGO ZAPŁONU

PISTOLET PRAKTYCZNY BOCZNEGO ZAPŁONU                  starcie 3

 

 

 

01.07

 

01.07.2018

 

INTRONIZACJA KRÓLA KURKOWEGO MIASTA RYBNIKA

Czarnoprochowy Turniej Strzelecki

 

 „ O nagrodę Królowej Pani „

i

„ Na 100 hetmańskich kroków

 

17.06

 

12.08.2018

                               100-lecie NIEPODLEGŁOŚCI

Piknik strzelecki dla mieszkańców gminy

„ 10 STRZAŁÓW KU CHWALE OJCZYZNY „

 

26.08

    

26.08.2018

 

XIV RYBNICKIE SPOTKANIA CZARNOPROCHOWE -        runda 8

 

 

25.08

  

14.10.2018

 

  3 - GUN- turniej trzech broni               

 

07.10

Boczny zapłon - wyniki 6 maja

Niedziela 6 maja

KARABIN PRAKTYCZNY BOCZNY ZAPŁON 
PISTOLET PRAKTYCZNY BOCZNY ZAPŁON 

Wyniki

Pistolet praktyczny bocznego zapłonu:

1. DOMŻOŁ Łukasz - WIARUS Płock
2. BROJA Robert - ALFA Siemianowice 
3. PIKSA Grzegorz - BK Rybnik

Karabin powtarzalny:
1. DOMŻOŁ Łukasz - WIARUS Płock
2. BROJA Robert - ALFA Siemianowice 
3. PIKSA Grzegorz - BK Rybnik

Karabin samopowtarzalny:
1. BROJA Robert - ALFA Siemianowice

2. DOMŻOŁ Łukasz - WIARUS Płock
3. BRZEZICKI Ryszard - SILESIA Superior

Klubowy komunikat do pobrania w zakładce Komunikaty.

ALERT HETMAŃSKI !!!

Wzywam do uczestnictwa w pracach porządkowych na strzelnicy brackiej w Jejkowicach w dniach 26.04 i 27.04.2018 od godziny 8:00. Przoszę o uzbrojenie się w grabie do liści :)

WYNIKI 3-GUN z 8 kwietnia

Najlepsi z 3-GUN :

klasa standard :

1. Mikeska Szymon - MKS LOK Rybnik

2. Weiss Dominik - Expert Jaworzno

3. Broja Robert - ALFA Siemianowice Śląskie

klasa open :

1. Smoter Jakub - ERMADOR Bielsko-Biała

2. Gawęda Bogusław - ALFA Siemianowice Śląskie

3. Poleszak Rafał - GIWERA Rybnik

 

Zwycięzcom gratulujemy!

KLUBOWY KOMUNIKAT DO POBRANIA W ZAKŁADCE KOMUNIKATY